Wasze Wesele w Dobrodzieju

Szukacie idealnego miejsca na organizację przyjęcia weselnego? Naszą ofertę specjalną przygotowaliśmy szczególnie dla takich zakochanych par jak Wy!

image

Najważniejszy dzień w życiu

Celebrując ten wyjątkowy dzień powinniście zapomnieć o stresach związanych z obowiązkami i organizacją wesela. To Wy jesteście najważniejsi, a my zadbamy o każdego gościa i wszystkie szczegóły związane z uroczystością. Chętnie spotkamy się z Wami, by poznać Wasze potrzeby i przygotować dla Was najpiękniejszą ceremonię, o której każda Panna Młoda marzyła od najmłodszych lat. Do Waszej dyspozycji oddajemy nie tylko całe zaplecze, ale także serca pełne zapału. Oprócz standardowego zestawu, do którego należą wystrój sali, bogate menu, ciasto, tort, noclegi oraz poprawiny, spełnimy każdą Waszą fantazję, która uczyni ten szczególny dzień jeszcze piękniejszym.

Uroczystość szyta na miarę dla każdego klienta

Nasze doświadczenie w połączeniu z kompleksowym zapleczem hotelowo-restauracyjnym pozwoli zorganizować wesele doskonale dopasowane do Waszych potrzeb.

image

Love is in the Air!

Dla Nowożeńców noc w wyjątkowej sypialni, w prezencie!

Przyjęcie dla 180 osób

Macie dużo gości? Zorganizujemy przyjęcie nawet dla 180 osób.

Doskonała lokalizacja

Umiejscowienie przy drodze krajowej oraz duży parking czynią hotel łatwo dostępnym dla gości.

I wiele, wiele więcej

Skontaktuj się z nami i poznaj wachlarz naszych możliwości.

Ślub cywilny w plenerze

Wiele czasu poświęcamy na poznanie nowych trendów ślubnych oraz zrozumienie potrzeb Par Młodych. Zainspirowani filmowymi ceremoniami specjalnie dla Was wprowadziliśmy możliwość zawarcia związku małżeńskiego na świeżym powietrzu. Dzięki urokliwemu otoczeniu Hotelu Dobrodziej Wasza uroczystość nabierze niepowtarzalnego klimatu i zostanie zapamiętana na zawsze. Któż nie chciałby pobrać się w zakątku pełnym zieleni, w sąsiedztwie lasu? Od teraz i Wy macie możliwość wkroczyć na nową drogę życia w stylu rodem z Hollywood!

macbook

Co jeszcze możemy dla Was zrobić?

Macie niestandardowe pomysły na swoje wesele? Towarzyszą Wam trudności związane z organizacją uroczystości? Nie znaleźliście tego, czego szukaliście? Nic straconego!

ZADOWOLENI KLIENCI

Zostańmy w kontakcie