Hotel

Hotel Dobrodziej to harmonia architektury i przyrody. Budynek naszego hotelu idealnie uzupełnia leśny krajobraz. Zapewniamy Gościom wypoczynek w komfortowych warunkach, na najwyższym poziomie i w znakomitej lokalizacji. Profesjonalna obsługa, doskonała regionalna kuchnia oraz rodzinna atmosfera to nasze największe atuty docenione przez dotychczasowych Gości.

  • 80 miejsc noclegowych
  • 6 sal bankietowo-konferencyjnych
  • Profesjonale tory bowlingowe
  • Stół bilardowy
  • Miejsce do grillowania

Parking

Naszym gościom zapewniamy bezpłatne miejsca postojowe na obszernym parkingu znajdującym się przy hotelu.

Sauna

Zredukuj zmęczenie, pozbądź się codzinnego stresu i oczyść swoją skórę korzystając z tej fantastycznej formy relaksu.

Mini ZOO

Ptasi lokatorzy Mini ZOO czekają na naszych najmłodszych klientów. Dzieci mogą podziwiać piękno ptaków oraz ich zachowanie.

Terminal

Wypoczynku w Hotelu Dobrodziej nie zakłóci nawet brak gotówki. Specjalnie dla naszych klientów wprowadziliśmy płatność kartą.

Pokoje

Hotel dysponuje 80 miejscami noclegowymi. Komfortowe pokoje z łazienkami pozwalają poczuć się jak u siebie w domu, a piękny krajobraz roztaczający się wokół sprzyja regeneracji sił. Dbająca o każdy szczegół, wykwalifikowana obsługa hotelowa jest gwarancją niczym niezakłóconego pobytu w Hotelu Dobrodziej.

Śniadanie

Każdy lubi wypocząć i cieszyć się leniwym porankiem w łóżku. Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom i proponujemy naszym Gościom skorzystanie z usługi śniadania do łóżka oraz budzenia o określonej godzinie.

Widok

Leśny krajobraz, soczysta zieleń i świeże powietrze sprzyjają regeneracji. Zadbany i zaprojektowany ze smakiem ogród stał się planem zdjęciowym niejednego przyjęcia weselnego.

Łazienka

Wiemy, jak ważny jest komfort i atrakcyjność pokoju hotelowego. Aby sprostać indywidualnym przyzwyczajeniom i potrzebom naszych Gości, zadbaliśmy o to, aby każdy pokój został wyposażony w łazienkę.

Pokój 2 os.
150 zł
Pokój 3 os.
200 zł
Pokój 4 os.
250 zł
Apartament
400 zł